The Bull Run kontynuuje jako Bitcoin uderza w silną strefę zakupu.

Altcoins może mieć do czynienia z intensywną presją rynkową, ale Bitcoin Superstar nie jest, mimo niewielkiego spadku ceny Bitcoin w tym tygodniu. Uznanie spadku ceny za znak, że run byków się skończył, może nie być tak korzystne, jak to może wyglądać obecnie, zgodnie z nowymi danymi w łańcuchu, który mówi inaczej.

CryptoQuant, wiodąca platforma danych on-chain opublikowała nowy zestaw danych, w którym sygnał „buy-the-dip“ wskazuje, że Bitcoin znajduje się w silnej strefie zakupu.

Wieloryby zadurzyły się w rynku, wysyłając napływ wymiany do astronomicznych poziomów. Zazwyczaj może to pobudzić rynek niedźwiedzi, ale w dłuższej perspektywie wykresy mogą grać na korzyść tych, którzy nie denerwują się w tym okresie.

Część danych informuje, że „Jak na ironię, w trendzie długoterminowym, średnia arytmetyczna może być wskaźnikiem kupna“. Co więcej, prezes firmy dodał, że „po spadku cen, z dwóch powodów miały miejsce kolejne napływy giełdowe wielorybów“. Wciąż powtarzał, że „Po pierwsze, na rynku byka: Aby sprzedać go na lokalnym haju. Sprzedają, gdy inwestorzy detaliczni są aktywni na giełdach. Po drugie, na rynku niedźwiedzi: Żeby go sprzedać, gdy zdarzy się niezwykła wyprzedaż strachu.“

Opłaci się zobaczyć długoterminowy trend rynkowy z dwóch powodów:

ponad 1,25 wielorybów Bitcoin są aktywne na giełdzie, a obecność wielorybów poniżej 1,25 Bitcoin jest również dowodem, że mali inwestorzy detaliczni są również aktywne na giełdzie.

W międzyczasie, to jest nadal postrzegane przez handlowców, że „długo“, na Bitcoin w tym momencie jest tak samo hazard jak sprzedaż, jak nie wiadomo, czy rynek będzie rzucać się w byka lub niedźwiedzia rynku; mają rację. Nawet jeśli wskaźniki techniczne wskazują na pozytywną ścieżkę, to podstawowe czynniki nadal mogą przepisać kolejny ruch trendu. Większe ryzyko polega na tym, że na koniec roku będą przyjmowane nowe aktualizacje sieci w innych systemach, a efekty tych integracji w ramach rynku mogą mieć znaczący wpływ na wzorzec trendu Bitcoin.

Dla inwestorów, którzy nadal traktują priorytetowo nagrody rynkowe i zamierzają utrzymać straty na minimalnym poziomie, ten przedsiębiorca proponuje opcję dopasowania.

„Jeśli cieszysz się z tych rajdów ulgi (lub masowe wybuchy) na altcoins,

Chętnie dam ci radę, żebyś wziął zyski.

Nie musisz wychodzić w całości, tymczasowe zyski też mogą być brane.

Coś, o czym ludzie często zapominają.“

Zastrzeżenie: Wyrażane tu poglądy i opinie są wyłącznie poglądami autora i nie muszą odzwierciedlać poglądów ZyCrypto. Żadna z informacji, które czytasz na ZyCrypto.com nie powinna być traktowana jako doradztwo inwestycyjne. Każdy ruch inwestycyjny i handlowy wiąże się z ryzykiem, zawsze należy przeprowadzić własne badania przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej.